sobota, 5 października 2013

rocznica premiery Jamesa Bonda

Pamiętam jak rok temu w Trójce powiedzieli, że 5-go października wyszedł pierwszy singiel Beatlesów oraz że miała miejsce premiera pierwszego Jamesa Bonda. Ja jeszcze dodam, że 4 lata temu tego dnia świat stał się głośniejszym i weselszym miejscem, gdyż pojawiła się na nim Zofia. Pomyślałam sobie wtedy, że na szczęście porodu nie odbierał Doctor No, a Zośka nie musiała śpiewać "Love me do", żeby starzy oszaleli.

Te cztery lata to nie była sama sielanka, o nie. Były nieprzespane noce, frustracje, lęki, dylematy, niedoczas i nerwy, wszystko było. Ale dziś rano Zośka tarzała się w balonach, którymi wczoraj w nocy usłaliśmy mieszkanie, rąbała crepes z czekoladowym kremem i posypkami (bez zasmażki!). Bo radość to wielka, że ją mamy i to zasługuje na balony, tęczowe torty, girlandy, posypki i fajerwerki. 

Wracam do pracy, idę piec, ubijać kremy, dekorować stroić i świętować. Popatrzcie na młodej ewolucję z zapuchniętego tatarskiego gluta w to piękne, śmieszne czteroletnie dziewczę, którym jest dziś. 

Załączam też mały teaser dekoracji  i wypieków, pełna relacja po weekendzie. Miłego!

 

3 komentarze:

 1. Pięknie i wspaniale! Śliczna impreza się szykuje :))
  Wyściskaj Zofię ode mnie - sto lat :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! Imponujące przygotowania do świętowania :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałam zapytać, w jakim programie projektowałaś zaproszenia?

  OdpowiedzUsuń