czwartek, 10 października 2013

brand love: Bloomingville

Jest kilka takich marek, które bezgranicznie uwielbiam. Jako marketingowiec muszę nazwać się ich ewangelistą, bo to najwyższa forma uwielbienia i lojalności. Utożsamiam się z nimi i stylem życia, który lansują, żywię do nich uczucia, są mi bliskie i wsiąkam w ich świat. No, masakra, że się człowiek daje w to wrobić, ale cóż, świadomość tego mechanizmu nie czyni mnie wolną od wpływów zręcznych specjalistów od brandingu.

Jedną marek, w których katalogach mogłabym zamieszkać jest Bloomingville. Co sezon urzeka, mniej lub bardziej, ale zawsze ma w sobie mnóstwo tego, co kocham. Uwielbiam ich za prostotę, za kolory, za druciaki, za retro smaczki, za cudowne wzorki, za metalowe lampy, za typograficzne motywy, za czerń i biel, za butelki, za pastele i neony, za tekstylia, za inspirujące aranżacje, z których nie raz już coś podpatrzyłam dla siebie. Poniżej mój subiektywny wybór tego, co w katalogu jesień/zima moim zdaniem najpiękniejsze.

Produkty Bloomingville można już kupić w wielu polskich sklepach internetowych, między innymi w cudownym, nowym sklepiku mojej dobrej znajomej: Amazing Decor.

...

There  are a few brands I totally adore. As a marketer I have to call myself their evangelist, cause it's the highest form of adoration and loyalty. I identify myself with those brands and the lifestyle they offer, I have feelings for them, they're close to me and I totally soak into their world. I let myself be set up in it, but well - being aware of the mechanism doesn't make you free from the influence of clever branding specialists.

One of the brands, in which catalogues I could live in is Bloomingville. Every season it captivates me, more or less, but there's always plenty of stuff I love. I adore them for the simplicity, for the colours, for metal baskets, for the retro, for the gorgeous patterns, metal lamps, typography motives, for the black & white, for the bottles, pastels and neon, for textiles and inspiring arrangements, I've stolen many ideas from already. Below is my subjective choice of what I love most in the autumn/winter catalogue.

Bloomingville products can be bought in many polish online stores, one of them is the new, wonderful store of my friend: Amazing Decor.

Cały katalog możecie obejrzeć na stronie Bloomingville.

You may see the whole catalogue at Bloomingville website.

6 komentarzy:

 1. Ach, żeby tak mieli sklep stacjonarny w Polsce, żeby tak można było wszystko dotknąć i obejrzeć na żywo...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no, fajnie było :) zagranicą też chyba nie mają własnych, dystrybucja jest przez inne sklepy.

   Usuń
 2. Uwielbiam tę firmę, mam kilka przedmiotów od nich, ale ciągle mi mało:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Konkretny zbiór, jest w czym wybierać.

  OdpowiedzUsuń