poniedziałek, 26 sierpnia 2013

Monday bloglovin': Sylloves

Uwielbia shabby, retro i vitage. Robi dżemy, mnóstwo dżemów, gotuje, szyje, stylizuje i dekoruje. Wszystko to bardzo słodkie i idylliczne, ale lubię wpadać tu raz na jakiś czas by popodziwiać to pastelowe niebo.  Ten blog to słodycz dla oczu, dla mnie także szansa, by czytać po niemiecku, w którym to byłam kiedyś nawet całkiem biegła. Polscy czytelnicy niech się nie martwią - jest i po polsku. Miłej podróży do świata tej gospodyni w stylu pin-up. 

...

She loves shabby, retro and vintage. She makes jams, plenty of them, cooks, sews, styles and decorates. It is all pretty sweet and idyllic, but I love to pop up in here once in a while to admire this pastel heaven. This blog is a visual candy, but for me also a chance to read in German, which I used to be quite fluent in. Polish readers may not worry - it's in polish too. Enjoy the world of this pin-up style hostess.

http://syllovesshabby.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. Jestem tak strasznie potwornie zadowolona ! Wreszcie znalazłam dobry blog polski. Tu jest.... fantastycznie. Mogłabym w sumie napisać więcej ale idę szperać po blogu :)
  Pozdrawiam,
  Magda
  P.s. Ja też absolutnie uwielbiam shabby !

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej, jak miło, rosnę od takich komentarzy, nabieram wiatru w żagle i w ogóle chce mi się pisać i pstrykać i blogować:) dziękuję!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie ma za co, naprawdę PDP jest super ! Jak tylko tu weszłam to stwierdziłam, że blog absolutnie trafia w mój gust i mam nadzieję, że będziesz się rozwijać i nie przestaniesz blogować (bo widzę, że blogujesz od niedawna :)). Zresztą zaraz dodaję do obserwowanych ;-) No i skoro już Ci tutaj tak słodzę to jeszcze dodam, że masz świetny tatuaż ! Jestem zwolenniczką tatuaży-słów (o ile nie są to rzeczy w stylu "I'm a bitch" nad tyłkiem) no i w ogóle fajna z nim historia ;p Dobra, kończę, bo siebie samej nie poznaję ;D Pozdrawiam ciepło, Magda.

  OdpowiedzUsuń
 4. :) rumieniec na maksa, postaram się wytrwać w blogowaniu, póki co nie mam wątpliwości - to ogromna frajda! dziękuję, pozdrawiam! Agnieszka

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeszcze raz przeslicznie dziekuje za post o mnie!!!! buziakow przesylam 1000!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie ma za co - Twój blog jest piękny:) Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń