sobota, 20 lipca 2013

summertime storage tip

Żadna ze mnie doświadczona podróżniczka, niestety. Jednak kocham walizki. No nie wszystkie oczywiście, zdecydowanie nie te widywane współcześnie na lotniskach. Mam słabość do szczególnego rodzaju walizek - tych romantycznych w stylu vintage. Takich, jakie widywano na dworcach kolejowych na początku ubiegłego wieku, z jakimi wyprowadzały się z domu nasze babcie, które trzymano na strychach i wyciągano latem na wyjazd do wód. Popatrzcie i zakochajcie się:

...


Unfortunately I am not an experienced traveller. I do love suitcases though. Well, not all of them, certainly not the ones you can see on airports these days.  I have a weakness for a special kind of suitacase - a romantic vintage one. These could have been seen on railway stations at the beggining of past centrury. The ones, in which our grandmathers carried they dresses when leaving family homes. Take a look and fall in love too:

source:  httpathome.kimvallee.com, stylecookie.nl


 source: brabournefarm.blogspot.co.nz,englemor-hilde.blogspot.com, maisonsdumonde.dk

 source: pinterest.com

 source: coxandcox.co.uk, petithome.co.uk, sassandbelle.co.uk


source: mokkasin.blogspot.no, minilabo.fr, www.lale.fr

Kiedy wprowadzaliśmy się do naszego mieszkania kilka lat temu, znalazłam parę takich walizek w piwnicy po poprzednim właścicielu. Pomalowałam je na pastelowe kolory i teraz tworzą ładne miejsce do przechowywania w stylu vintage.

When we moved into our flat, we found a few old suitcases in the basement, I painted them in pastel colours and they now create pretty, vintage storage space:


Mam też kilka współczesnych, małych walizeczek, stylizowanych na vintage:

I also have a few small ones stylized for vintage:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz